Pocketbook InkPad 3 Ocena produktu:

od 899,00 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: PocketBook
  • Kategoria: Czytniki e-booków
  • Przekątna ekranu: 7.8 "
  • Pojemność pamięci: 8 GB
  • Rozdzielczość: 1404 x 1872
  • Technologia wyświetlacza: E-Ink
Oferty (9)
Opis produktu

Nowy PocketBook InkPad 3 został wytworzony, żeby zapewnić miłośnikom czytania najwyższy komfort i rewelacyjne doznania z lektury. Sprawny procesor, zoptymalizowany system operacyjny, najkorzystniejszy przystępny wyświetlacz E Ink Carta™ o przekątnej 7,8 cala i rozdzielczości 300 DPI oraz komplet innowacyjnych funkcjonalności, pozostawiają zwykły papier w tyle.

InkPad 3 – elegancja i estetyka
PocketBook InkPad 3 przypadnie do gustu zwolennikom konwencjonalnej elegancji, jest mniejszy od swych poprzedników i najlżejszy spośród dostępnych obecnie modeli o tej przekątnej ekranu. Miłośnicy e-czytania docenią ergonomię urządzenia. Prosta obudowa z lekko zaokrąglonymi wierzchołkami harmonijnie łączy się z obszernym ekranem i krawędziami. Nowy Inkpad jest lekki i praktyczny, waży zaledwie 210 gramów, a wymiary 195 x 136,5 x 8 mm zezwalają na obsługę jedną ręką i jednoczesne czerpanie zalet z szerokiego ekranu. Na szczególną uwagę zasługuje ponadto żyroskop, który pozwala na automatyczną rotację tekstu, w zależności od ustawienia czytnika.

Tekst ostry jak brzytwa
wspaniała optymalizacja parametrów pokrywy powoduje, że w trzeciej wersji renomowanego już Inkpada, pierwsze skrzypce gra doskonały wyświetlacz z interfacem dotykowym. Szybki i responsywny ekran pozostał produkowany w oparciu o matrycę z największym zagęszczeniem pikseli jakie jest obecnie możliwe. Dzięki temu rozdzielczość 300 DPI zapewnia obraz w najwyższej jakości, świetną czytelność najdrobniejszych szczegółów i perfekcyjne odwzorowanie czcionek. Dostatek odcieni szarości i nieporównany kontrast technologii e-ink Carta, pozwolą w pełni docenić wizualne walory ebooków. Dodatkowym atutem ekranu jest technika SMARTlight, dzięki której czytany tekst i oświetlenie zewnętrzne wraz z podświetleniem czytnika, wspaniale ze sobą współgrają, aby nasz wzrok był narażony na jak najmniejsze zmęczenie.

PocketBook InkPad 3 to płynność działania
Nowy InkPad zaopatrzono w procesor Dual-Core 2 x 1GHz, wspomagany poprzez 1GB pamięci RAM i 8GB wewnętrznej pamięci flash. Czytanie ebooków będzie sprawiać prawdziwą przyjemność, a audiobooki będą się uruchamiać bez trudu. Instynktowny w obsłudze system operacyjny pomaga z łatwością odkryć możliwości czytnika.

Czytnik z szerokimi perspektywami
PocketBook InkPad 3 odtwarza pliki audio, dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki w trakcie lektury albo odtwarzać audiobooki. Co więcej, funkcja Text-to-Speech zamienia e-book w słuchowisko, którym możesz się delektować niezależnie od formatu, w jakim jest zapisana e-książka. Masz większe ambicje? Skorzystaj z karty microSD, konta Dropbox lub licznych księgarni, które przez usługę Send-to-PocketBook zasilą twoje czytelnicze półki. Śmiało możesz sięgnąć po literaturę obcojęzyczną, wszak masz do dyspozycji słowniki Abbyy Lingvo®. A gdy na chwilę zechcesz wrócić do rzeczywistości, po prostu zamknij przeznaczoną okładkę, a twój czytnik zapadnie w drzemkę i obudzi się natychmiast, gdy będziesz go potrzebować.

SMARTLight: kolor i moc podświetlenia tak jak lubisz
w trakcie tworzenia InkPada 3 inżynierowie pamiętali o tych, którzy lubią czytać przed pójściem spać. Nowy funkcja zezwala na sprytną regulację barwy podświetlenia zgodnie z naturalnym biorytmem. InkPad 3 dba o nasz wzrok, przełączając podświetlenie na chłodną barwę światła rano, zaś wieczorem pozwala cieszyć się jego bursztynowym odcieniem. W ten sposób twój naturalny rytm biologiczny nie zostanie zachwiany, a ty masz możliwość zdefiniowania parametrów i nieograniczonej ilości profili podświetlenia, które najbardziej ci odpowiadają. SMARTlight to najkorzystniejsze wrażenia podczas czytania.

Czytnik dla wymagających
InkPad 3 to praktyczny i elegancki czytnik dla wymagających użytkowników. Gwarantuje dostęp do wszystkich najnowszych rozwiązań i technologii jakie są dostępne w świecie e-czytelnictwa. Duży ekran pozwala na czytanie wymagających PDF’ów, a smukła pokrywa i świetne parametry technologiczne stawiają go w ścisłej czołówce najlepszych czytników ebooków jakie są przystępne na rynku.

>>> Opis czytnika na stronie producenta <<<


Razem z czytnikiem dostajesz od nas w pełni gratis 700 ebooków w języku polskim!
Po zakupie można je pobrać ze strony: >>> http://www.pocketbook-reader.pl/ebooki <<<

Czytnik pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Pocketbook w Polsce i objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Pocketbook w Polsce.

Podobne produkty w kategorii Czytniki e-booków