Pocketbook 632 Touch HD 3 Ocena produktu:

od 689,00 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: PocketBook
  • Kategoria: Czytniki e-booków
  • Przekątna ekranu: 6 "
  • Pojemność pamięci: 16 GB
  • Rozdzielczość: 1072 × 1448
  • Technologia wyświetlacza: E-Ink
Oferty (9)
Opis produktu

PocketBook Touch HD 3 to wodoszczelny czytnik ebooków, który zagwarantuje wysokiej klasy kontrast i nadzwyczajną wyraźność tekstów, dzięki 6-calowemu ekranowi o najwyższej rozdzielczości. W dodatku będzie genialnym towarzyszem wieczornej lektury, dzięki podświetleniu SMARTlight.

metaliczna pokrywa PocketBook Touch HD 3 w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i wytrzymałymi materiałami wytwarza wzorzec spektakularna i funkcjonalności. Obsługa czytnika osiągalna jest jednocześnie za pośrednictwem przycisków fizycznych, jak i dotykowego ekranu.

ekran o najwyższej osiągalnej rozdzielczości 300 dpi sprawi, że bez trudu dostrzeżesz każdy detal. Możesz cieszyć się nim równocześnie za dnia, jak i wieczorem, dzięki podświetleniu z technologią SMARTlight, które zadba o Twój wzrok.

Z PocketBook Touch HD 3 możesz zapomnieć o kompromisach. Za sprawą wodoszczelności HZO Protection IPX7, która pozwoli Ci na zanurzenie urządzenia do 1 metra głębokości poprzez 30 minut. Najnowszemu Touch HD 3 niestraszne są nadmorskie wakacje, mżawka, a choćby kąpiel.

Masz dość noszenia ciężkich książek? Z PocketBook Touch HD 3 możesz mieć ich przy sobie ile chcesz, a ciągle będą ważyć 155 gram. Na dodatek czytnik zmieści się do każdej kieszeni i plecaka, ponieważ jego wymiary to zaledwie 161,3 x 108 x 8 mm.

Płynne działanie i realizowanie kilku zadań równocześnie, to bezsprzecznie mocne strony najnowszego PocketBooka z linii Touch HD. Ebooki wczytują się niemalże natychmiastowo, a strony prawie same się przewracają.

Wszystko to, dzięki pamięci RAM 512 MB i lepszemu procesorowi dwurdzeniowemu 1 GHz. Technika SMARTlight pozwala na manipulacje temperaturą podświetlenia, dzięki czemu możesz czytać o każdej porze dnia i nocy, minimalnie obciążając wzrok.

Funkcja ta pozwala na dobranie ekranu od standardowej bieli po ciepłe tonacje, sprzyjające wieczornej lekturze. Na PocketBook Touch HD 3 bez trudu włączysz równocześnie audiobooki, jak i MP3. Możesz je odtwarzać za pośrednictwem Bluetooth i przez słuchawki po podpięciu adaptera, dołączonego w pakiecie.

Poza tym, dzięki opcji audio możesz też korzystać z syntezatora mowy Text-to-Speech. Możesz przystosowywać wyświetlacz do swoich potrzeb, ponieważ czytnik wyposażono w akcelerometr. Uzupełniającą wygodę zapewnia detektor zamykania okładki, który powoduje, że PocketBook zostaje samoczynnie uśpiony.

PocketBook Touch HD 3, to czytnik wysokiej klasy, który spełni oczekiwania nawet najszczególniej wymagających e-czytelników, dzięki świetnym parametrom technicznym i najnowszym technologiom. Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje do wygodnego czytania i te bardziej luksusowe, takie jak wodoszczelność, technologia SMARTlight, czy obsługa plików audio....

Podobne produkty w kategorii Czytniki e-booków