• Producent: PocketBook
  • Kategoria: Czytniki e-booków
  • Przekątna ekranu: 6.0 "
  • Pojemność pamięci: 8 GB
  • Rozdzielczość: 1024 x 758
  • Technologia wyświetlacza: E-Ink

Pozwól sobie na więcej!
Nowy PocketBook Basic Lux z przednim podświetleniem, sześciocalowym wyświetlaczem E Ink Carta™ o rozdzielczości HD (1024 x 758 pikseli) jest spełnieniem marzeń wielu początkujących e-czytelników. Funkcjonalny zarys, wspaniały kontrast wyświetlanych treści, wygodny przycisk w formie joysticka, wbudowane łącze Wi-Fi zapewniają pasjonującą podróż w świat lektur niezależnie od warunków zewnętrznych.

Z biblioteczką w kieszeni
Znasz tę sytuację, kiedy Twoje półki nie pomieszczą już ani jednej książki? Z PocketBook Basic Lux możesz zapomnieć o tym kłopocie! W 8GB pamięci wewnętrznej tego drobnego urządzenia pomieścisz nawet dwa tysiące e-booków w przeróżnych formatach. Na korzystny początek przygody z e-czytaniem możesz skorzystać z pakietu 97 preinstalowanych książek, wśród których jest również literatura w języku polskim. Jeśli obawiasz się, iż Twój apetyt na czytanie przerośnie możliwości czytnika, to skorzystaj z dodatkowych gigabajtów karty microSD, a zyskasz choćby czterokrotnie większą pojemność podręcznej biblioteczki!

Leciutki jak piórko
Stylowy ciemnobrązowy czytnik nie tylko będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem wyglądu swojego właściciela, ale także nie opuści go w trakcie wypoczynku czy w czasie podróży. Waży zaledwie 170 gramów, dzięki czemu można go posiadać pod ręką za każdym razem i wszędzie!

Urwij się z …. Kabelka
Nie lubisz ograniczeń? Chciałbyś zapomnieć o kablach, ładowarkach i wyczerpujących się bateriach? Ten czytnik jest właśnie dla Ciebie! zastosowane łącze Wi-Fi zapewni Ci nieustanny kontakt z usługami Dropbox, Send-to-PocketBook czy PocketBook Sync, a tym samym możliwość pobrania nowych książek na Twój czytnik. Żaden przewód nie będzie potrzebny! Bateria czytnika będzie służyła podczas wielu godzin pochłaniającej lektury w dowolnym języku.

W razie zapotrzebowania do dyspozycji masz słowniki, w których odnajdziesz zapomniane słówko.

>>> Opis czytnika na stronie producenta <<<


Razem z czytnikiem dostajesz od nas kompletnie gratis 700 ebooków w języku polskim!
Po zakupie można je pobrać ze strony: >>> http://www.pocketbook-reader.pl/ebooki <<<

Czytnik pochodzi od oficjalnego dystrybutora marki Pocketbook w Polsce i objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Nasza producent jest autoryzowanym sprzedawcą produktów firmy Pocketbook w Polsce.